" A super cool template for bloggers, photographers and travelers "

Aydın Valiliği Lansmanı Yapıldı

Kuşadası’nda Aydın İl Tanıtım Projesi Lansman Etkinliği Düzenlendi

Yıllardır deniz kum, güneşle anılan ülke turizminin lokomotiflerinden Aydın ili, 12 ay boyunca gerçek bir cazibe merkezi olma iddiasını, muhteşem bir etkinlikle gün yüzüne çıkarttı.

“Gün Aydın’la Başlar” sloganıyla yola çıkan Vali Sayın Yavuz Selim Köşger önderliğinde “Aydın İl Tanıtım Projesi Lansman Etkinliği” çok sayıda davetli konuğun katılımıyla Kuşadası’nda gerçekleştirildi. “Ege’nin Masalsı Şehrine Yolculuk” vaat edilen tanıtımda, şehrin birbirinden kıymetli tarihi eserleri, antik kentleri, muhteşem bir görsel sunumla gözler önüne serildi. En ünlü lezzet ustalarını bile şaşırtacak zenginliğe sahip olan Aydın’ın, sınırları içerisinde yetişen birbirinden değerli otları, dillere destan muhteşem güzellikteki inciri, kestanesi, zeytin ve zeytinyağında Türkiye üretiminde önemli bir paya sahip olduğu vurgulandı.

Hazırlanan Yeni Tanıtım Filmleri 7 Dilde Dünyayı Dolaşacak

Sınırları içerisinde birbirinden değerli 30’a yakın antik kenti barındıran Aydın’ da son olarak 2017 yılında Afrodisias Antik Kenti, UNESCO Dünya Miras Listesi’ne girmişti. Dünya çapında bir tanıtım planı yapan Aydın Valiliği, bu tarihi kentleri, yerel lezzetleri ve şehrin renkleri ile hazırladığı reklam filmleriyle öncelikli olarak Asya pazarına duyurmak istiyor. Hazırlanan reklam filmlerinin ve yeni Jingle’ın ilk gösterimi lansmanda gerçekleştirildi. Tanıtım broşürleri ve sosyal medya materyalleri, İngilizce, Fransızca, Almanca, Japonca, Çince, Arapça, Farsça, Felemenkçe ve Rusça olarak dünyanın dört bir tarafındaki uluslararası pazarda kullanılacak.

Günümüzde medya anlayışında hızla yol alan sosyal medya için hazırlanan videoları, görsel tasarımları, logosu ve ulusal medyada yer alan reklamları konuklara tanıtıldı.

0 Comments

Leave A Comment

Your email address will not be published.