" Ulusal ve Uluslarası Aldığı Ödüller "

SU BEDEVİLERİ (YÖNETMEN )

– 8th ULUSLARASI ROTARY FİLM FESTİVALİ ,EN İYİ BELGESEL ÖDÜLÜ
– İTALYA 16.SEDİCİCORTO INTERNATIONAL FILM FESTİVALİ , EN İYİ BELGESEL ÖDÜLÜ
– USA NORTH CAROLINE 100 WORDS FİLM FESTİVALİ EN İYİ BELGESEL ÖDÜLÜ
– ENDONEZYA 2.MİNİKO INTERNATİONAL BALİ FİLM FESTİVALİ, ÖZEL GÖSTERİM
– lRAK BAĞDAT ULUSLARASI FİLM FESTİVALİ JURİ ÖZEL ÖDÜLÜ.
– HİNDİSTAN 1.ULUSLARASI DOĞA FESTİVALİ jURİ ÖZEL ÖDÜLÜ
– 19.USA BOSTON TÜRK FİLMLERİ FESTİVALİ,JURİ ÖZEL ÖDÜLÜ
– 3. ATAŞEHİR FİLM FESTİVALİ PROFESYONAL KATEGORİ ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ
– 3. ALTIN ÇINAR ULUSLARASI FİLM FESTİVALİ EN İYİ GÖRÜNTÜ ÖDÜLÜ
– 8. DOCUMENTARİST İSTANANBUL FİLM FESTİVALİ
– JOHAN VAN DER KEUKEN ÖZEL ÖDÜLÜ
– USA ALTIN PANDA FİLM FESTİVALİ FİNALİST
.- BARSELONA KATALAN PROTEST FİLM FESTİVALİ FİNALİST
– 51.ULUSLARASI ANTALYA FİLM FESTİVALİ ÖZEL GÖSTERİM
– 2. BOĞAZİÇİ FİLM FESTİVALİ BELGESEL DALI FİNALİST.
– 1. BOZCADA EKOLOJİK FİLM FESTİVALİ FİNALİST
– 26. ANKARA ULUSLARASI FİLM FESTİVALİ BELGESEL KATEGORİSİ FİNALİST
– IX. İSTANBUL ULUSLARASI MİMARİ ve KENT FİLM FESTİVAL,FİNALİST.

TORUK (YÖNETMEN YARD.)

– 18. ULUSLARARASI ADANA ALTIN KOZA FİLM FESTİVALİ JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ
– 2011 TRT BELGESEL FİLM FESTİVALİ ULUSAL ÖĞRENCİ KATEGORİ İKİNCİLİK
ÖDÜLÜ
– 23. ULUSLARARASI ANKARA FİLM FESTİVALİ FİNALİST
– 2. YILMAZ GÜNEY KÜLTÜR SANAT FESTİVALİ YILMAZ GÜNEY ONUR ÖDÜLÜ
– 5. SİNEPARK FİLM FESTİVALİ EN İYİ BELGESEL FİLM ÖDÜLÜ
– 23. AYDIN DOĞAN GENÇ İLETİŞİMCİLER YARIŞMASINDA 3.LÜK ÖDÜLÜ
-4 . ERCİYES BELGESEL FİLM YARIŞMASI BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ
-11. KISA-CA ULUSLARARASI FİLM FESTİVALİ EN İYİ BELGESEL ÖDÜLÜ

LATMOS (YÖNETMEN )

– Amerika 100 WORDS Film Festivali, Belgesel Dalı, Yarışma Filmi. 2016
– 2. Marmaris Kısa Film Festivali, Belgesel Dalı, Yarışma Filmi. 2016
– 1. Ankara Üniversitesi Kısa Film Yarışması, Belgesel Dalı, Finalist. 2016
– 17. İzmir Kısa Film Festivali, Yarışma Dışı Gösterim Seçkisi. 2016
– 4. Chennai Uluslararası Kısa Film Festivali, Hindistan, En İyi Belgesel Film Ödülü. 2017
– 10. Ege Belgesel Günleri, Gösterim Seçkisi. 2017
– 1. Manchester Türk Film Festivali, Gösterim Seçkisi. 2017
– Brighton Turkish Short Film Festival, Gösterim Seçkisi. 2017

İS (YÖNETMEN YARD.)

– 5.ERCİYES FİLM FESTİVALİ İKİNCİLİK ÖDÜLÜ
– 15. SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ BİLİM ve BAHAR ŞENLİĞİ KISA FİLM YARIŞMASI ÜÇÜNCÜLÜK
ÖDÜLÜ
– 5. İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ KISA FİLM FESTİVALİ KURMACA DALI JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ
– OKAN ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR FAKÜTLESİ SİNEMA ve TV BÖLÜMÜ 2.ÖĞRENCİ FİLMLERİ
KISA FİLM YARIŞMASI EN İYİ FİLM
– 3. İTÜ FİLM FESTİVALİ, 4. İTÜ KISA FİLM YARIŞMASI İKİNCİLİK ÖDÜLÜ

45 GÜN (YARD. YÖNETMEN )

Amerika 100 WORDS Film Festivali, Belgesel Dalı, En İyi Belgesel Ödülü. 2017

– 2013 TRT BELGESEL FİLM YARIŞMASI ULUSAL ÖĞRENCİ KATEGORİ BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ
– 5.ERCİYES FİLM FESTİVALİ ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ
– 2012 ULUSLARARASI GÖÇ FİLM FESTİVALİ BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ

Circle (YÖNETMEN )

– Amerika 100 WORDS Film Festivali, Belgesel Dalı, En İyi Belgesel. 2017

Cinema Rivoli (YÖNETMEN )

– Lübnan Tyre Uluslarası Film Festivali, Belgesel Dalı, Özel Juri Ödülü. 2020